دیجی سرویس

تعمیرات مایکروفر فریجیدر در محل


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر فریجیدر

دیجی سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز مایکروفر فریجیدر یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیرات مایکروفر فریجیدر در تهران بزرگ میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.
دیجی سرویس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیرات مایکروفر فریجیدر سامسونگ با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیرات به‌روز در این زمینه باشد.

دیجی سرویس دارای نمایندگی مجازمایکروفر فریجیدر می باشد.

نمایندگی تعمیرات مجاز مایکروفر فریجیدر در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص دیجی سرویس در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

تعمیر ماکروویو در نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر ال جی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر یا ماکروویو یکی از وسایل پر کاربرد در زندگی امروزی است به گونه ای که در اکثر خانه ها چند بار در طول شبانه روز از آن استفاده می شود. این وسیله در برندها و انواع مختلفی تولید شده که با هزینه های متفاوت قابل خریداری می باشد اما مهم ترین موضوع همانطور که قبلا در این سایت ذکر شده است، تعمیرگاه ها و مراکز مجاز تعمیراتی هر محصول می باشد. اگر دستگاه مایکرویو ال جی شما خراب شده است، اصلا نگران نباشید زیرا هم اکنون در سایت دیلرز سرویس،تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر هستید. برای اگاهی از هزینه های تعمیر و هر گونه پرسش همانند زمان ارسال کارشناس فنی و ... می توانید با ما تماس بگیرید.

زمانی که یک دستگاه دچار نقص فنی می شود امکان دارد که نیاز به تعویض قطعه داشته باشد و پیشنهاد ما به شما مشتریان عزیز این است که مرحله ی تعویض قطعات را که بسیار حساس می باشد به افراد متخصص به ویژه تعمیرگاه ها و مراکز تعمیراتی معتبر و نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر  بسپارید زیرا در این صورت می توانید خیال آسوده ای از بابت ارجینال بودن قطعه و ضمانت بعد از تعمیر داشته باشید. برای ما رضایت مشتریان بسیار اهمیت دارد و یکی از مواردی که موجب می گردد تا مراجعه کنندگان معمولی به مشتریان وفادار تبدیل شوند، جلب رضایت آنها از طریق بالا بردن کیفیت خدمات می باشد.

مراحل ارتباط با مجموعه ما تا زمانی که لوازم خانگی شما تعمیر شود و بدون هیچ نقص فنی در اختیارتان باشد، بسیار کوتاه است و فقط کافی است که از طریق شماره هایی که در سایت قرار داده ایم با ما ارتباط برقرار نمایید و نوع دستگاه خود را به همراه آدرس اعلام کنید تا کارشناس فنی در محل شما مستقر شود . بعد از عیب یابی اولیه هزینه های مربوطه تعیین می گردد که کاملا مطابق با تعرفه های تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر ال جی می باشد.

مایکروفر فریجیدر را تعمیر کنیم؟


برای اینکه خودمان اقدام به تعمیرات ماکروفر بپردازیم نیاز به : اهم سنج ، پیچ گوشتی ، فیوز کش ، دفتر یادداشت داریم .
مایکروفر فریجیدر گواهی ست برای نبوغ و خلاقیت انسان اینکه انسان بتواند تصور کند که می تواند غذا را بدون استفاده از آتش یا قرار دادن در فر گرم کرد ، شگفت انگیز است . مایکروفر فریجیدر معجزه علم است .
احتمالا شما چون مایکروفر فریجیدرتان مانند قبل کار نمی کند و یا اصلا کار نمی کند ، این مقاله را می خوانید . بعضی از مشکلات مایکروفر فریجیدر را می توانید خیلی سریع و با قیمت پایین خودتان حل کنید . برای این کار به یک ولت-اهم سنج نیاز دارید که در اکثر ابزار آلات فروشی ها قابل دسترس هستند . برای اینکه یادتان بماند کدام پیچ متعلق به کجاست ، از دفترچه یادداشت استفاده کنید. به جز در موارد خاص ، همیشه دستگاه را قبل از عیب یابی از برق بکشید . حالا ببینیم چطور می توانیم مشکل را حل کنیم .
نکته: قبل از لمس هر گونه قطعه داخلی ، از تخلیه شدن خازن اطمینان حاصل کنید . خازن ولتاژ اضافی را ذخیره کرده و حتی اگر دستگاه به برق نباشد ، می تواند خطرناک باشد. برای تخلیه ی خازن نیاز به یک مقاومت سیمی با نرخ 2وات-20000 اهم و یک جفت سیم اتصال دهنده که در انتها دارای گیره سوسماری باشند، دارید. یک سیم را به هر دو سر مقاومت وصل کنید. یکی از سیم های اتصال دهنده را به قسمت فلزی پیچ گوشتی وصل کنید و سیم دیگر را به یکی از پایانه های خازن متصل کنید. حالا نوک پیچ گوشتی را به پایانه دیگر بزنید. ممکن است جرقه ای کوچک ایجاد شود. اگر خازن سه پایانه داشت، همین کار را برای پایانه وسط و هر پایانه خارجی تکرار کنید.
 

مایکروفر فریجیدر اصلا روشن نمی شود ، چرا ماکروفر روشن نمیشود


مایکروفر فریجیدر رو از برق بکشید و ولتاژ رو در پریز چک کنید. ابتدا، کابل برق را از نظر هر گونه علامت آسیب و سوختگی بررسی کنید. به علت وجود همه وسایل ایمنی در مایکروفر فریجیدر، هر کدام از آنها می تواند علت مشکل باشد. اما قبل از بازرسی دقیق تر باید بدنه خارجی مایکروفر فریجیدر را بردارید. پیج ها را از زیر و پشت مایکروفر فریجیدر باز کرده و بدنه را بیرون بکشید.
با بیرون کشیدن فیوز با فیوز کش بررسی کنید که از کار نیفتاده باشد. آن را روی یک دستمال بگذارید که غلت نخورد. سپس ولت-اهم سنج را که روی RX1 تنظیم شده، بر انتهای فیوز قرار دهید. ولت-اهم سنج باید عدد صفر را نشان دهد. اگر صفر نبود، فیوز را تعویض کنید.
ممکن است مشکل از کلید در ( سنسور در ماکروفر ) باشد. آن را پیدا کرده و سیم هایش را جدا کنید. با ولت-اهم سنج تنظیم شده روی RX1 پایانه ها را بررسی کنید. عدد نمایش داده شده در حالت در باز بی نهایت و در حالت در بسته صفر خواهد بود. در غیر این صورت، آن را تعویض کنید. هر دو کلیدهای در را چک کنید.
ممکن است منشا مشکل موتور فن باشد. فن را پید کرده و سیم هایش را جدا کنید. دوباره با ولت-اهم سنج تنظیم شده روی RX1 پایانه ها را بررسی کنید. اگر عدد بی نهایت نشان داده شد، آن را تعویض کنید.

مایکروفر فریجیدر مدام فیوز می سوزاند


کلیدهای در را چک کنید. خازن یا دیود ممکن است مشکل داشته باشند. با روشی که که شرح داده شد، خازن را تخلیه الکتریکی کرده و پس از جدا کردن سیم ها و تنظیم کردن ولت-اهم متر برRX100، پایانه ها را بررسی کنید. عدد نمایش داده شده باید ابتدا با اهم پایین شروع شده و به بی نهایت افزایش یابد . سیم ها را معکوس کرده و دوباره امتحان کنید. عددها همانگونه که گفتیم باید از مقدار کم به بی نهایت افزایش یابد در غیر این صورت، مشکل را پیدا کرده اید .
برای تست کردن دیود، آن را از دستگاه و خازن جدا کنید. با ولت-اهم متری که از قبل رویRX100 تنظیم کرده اید، سیم ها را بررسی کنید. بعد پروب ها را برعکس کرده و دوباره تست کنید. باید یک حالت بی نهایت را نشان داده و حالت دیگر اهم پایین را نشان دهد. مشکل دیگر می تواند خرابی مگنترون باشد. ولی به علت حساسیت این قطعه بهتر است این مورد را به افراد متخصص بسپارید.

مایکروفر فریجیدر با سرعت پایین و غیر یکنواخت غذا را می پزد


ولتاژ را در پریز چک کنید . اگر مقدار آن کمتر از 115 ولت است، مشکلی در سرویس برقی و یا مدار شکن وجود دارد . موتور صفحه گردان هم می تواند یکی از عوامل مشکل باشد. برای چک کردن آن مایکرو فر را برگردانده و گریل زیرین را جدا کنید. ولت-اهم متر را رویRX1 تنظیم کرده و یک سیم را از پایانه های موتور صفحه گردان جدا کرده و سپس پایانه ها را با پروب بازرسی کنید . اگر عدد نشان داده شده بی نهایت بود، موتور را تعویض کنید. مگنترون و هدایت کننده ی موج هم ممکن است منبع مشکل باشند ولی باید توسط فردی متخصص بررسی شوند.

مایکروفر فریجیدر روشن می شود ولی عمل پخت را انجام نمی دهد


برای حل این مشکل، ابتدا باید قطع کننده های گرما را در فر و مگنترون چک کنید. قطع کننده های گرما قطعات دیسکی شکلی هستند که با یک سیم به فر و یا به مگنترون وصل شده اند. یک سیم را جدا کرده و ولت-اهم متر را رویRX1 تنظیم کنید. سپس پایانه ها را بررسی کنید تا عدد صفر را نشان دهند. اگر عدد درست نبود، نیاز به تعویض دارد. باید هر دو تا قطع کننده ی گرما را چک کنید.
اگر قطع کننده های گرما مشکلی نداشتند، خازن و یا دیود را همانطور که در بالا شرح داده شد، بررسی کنید. ممکن است مشکل از مگنترون یا مبدل باشد ولی باید توسط افراد متخصص چک شوند.
این موارد ساده ترین و کم هزینه ترین مشکلات مایکروفر فریجیدرها بودند. هر مشکل دیگری که در اینجا ذکر نشده است، به احتمال زیاد نیاز به بازرسی تخصصی دارد. همیشه وقتی برای تعویض قطعات به مغازه می روید، برند و مدل دستگاه خود را یادادشت کنید .
 

عیب یابی مایکروویو


چرا مایکروویو خراب شده است ؟ چرا مایکروویو کار نمیکند ؟ برای آموزش تعمیرات مایکروویو چه باید کرد ؟
• لامپ مایکروویو کار نمی کند.
• دلیل اول: ممکن است خود لامپ سوخته باشد. قبل از تعویض قطعات دیگر ، لامپ را تعویض کنید.
• دلیل دوم: سیم ها، سوکت ها، و لامپ را بررسی کنید. اگر این قطعات مشکلی نداشتند، با مولتی متر برد کنترل را چک کنید تا مطمئن شوید که به سوکت های لامپ ولتاژ درستی می فرستد. اکر برد کنترل ولتاژ کافی به سوکت لامپ نمی رساند، آن را تعویض کنید.
• دلیل سوم: اگر بعد از تعویض لامپ همچنان مشکل وجود داشت، با مولتی متر سوکت ها را از نظر پیوستگی چک کنید و اگر پیوستگی نداشتند، آن ها را تعویض کنید.
• مایکروویو بعد از چند ثانیه خاموش می شود.
• دلیل اول: کلید در ممکن است بلافاصله از کار بیفتد. کلیدهای در را از نظر وجود علائم داغ شدگی بیش از حد، خم شدن و یا سوختگی چک کنید. اگر این علائم را مشاهده نکردید، با استفاده از مولتی متر کلید را از نظر پیوستگی چک کنید. اگر کلید دارای ایراد ظاهری و یا عدم پیوستگی بود، آن را تعویض کنید.
• دلیل دوم: برد کنترل معمولا به اشتباه منبع خرابی شناسایی می شود. ابتدا قطعات محتمل دیگر مانند کلید در را بررسی کنید و سپس اگر همه اجزا درست کار می کردند، برد کنترل را تعویض کنید.
• دلیل سوم: برای تشخیص اینکه صفحه لمسی و یا پنل کنترل خراب هستند، همه دکمه های روی پنل کنترل را فشار دهید. اگر بعضی از دکمه ها درست کار کردند و بقیه نه، صفحه لمسی و پنل کنترل را تعویض کنید.
• صفحه نمایش مایکروویو کار نمی کند.
دلیل: اگر صفحه نمایش به صورت مقطعی از کار می افتد، برد نمایشگر محتمل ترین دلیل این مشکل می تواند باشد. اما اگر صفحه نمایشگر اصلا کار نمی کند، برد کنترل و یا برد نمایشگر ممکن است خراب باشند.
چیزهایی که نیاز دارید در مورد مایکروویو بدانید.


مایکروویو چیست؟


مایکروویو یکی از لوازم خانگی ست که انقلابی در آشپزخانه های مدرن بر پا کرده است. این وسیله طراحی شده است تا غذا را با استفاده از پرتوهای الکترومغناطیسی که اشیا را از درون گرم می کند، بپزد. این وسیله برای گرم کردن سریع غذا استفاده شده و کارهای زمان بری مانند ذوب کردن کره یا گرم کردن َآب را به سرعت انجام می دهد. برخلاف فرهای قدیمی، مایکروویو غذا را از درون می پزد نه از بیرون. مایکروویو در ابتدا در آشپزخانه های تجاری مورد استفاده قرار می گرفت اما اکنون در اکثر خانه ها و آفیس ها از مایکروویو استفاده می شود.


طرز کار مایکروویو


مایکروویو امواج الکترومغناطیس را با فرکانس 24/2 گیگاهرتز و طول موج 2/12 سانتی متر به درون غذا می فرستد. این کار باعث می شود مولکول های آب در غذا به لرزش در آمده و در نتیجه اصطکاک مولکول های با هم، گرما ایجاد شود. به این طریق غذا در مایکروویو از درون می پزد و به همین خاطر است که غذاهای یخ زده و یا خشک (مانند برنج) به خوبی در مایکروویو نمی پزند. رطوبت حاصل از یخ زدگی و غذاهایی که فاقد رطوبت هستند، به پرتوهای مایکروویو پاسخ سریع و یکنواخت نمی دهند. برای حصول اطمینان از اینکه غذا یکنواخت می پزد، مایکروویوهای دارای یک صفحه چرخان هستند تا غذا را در هنگام پخت بچرخاند. مایکروویو حاصل یک اکتشاف تصادفی توسط دکتر پرسی لبارون اسپنسر ، یک خودآموز مهندسی الکترونیک که در شرکت رایتئون کار می کرد، می باشد. در سال 1946، در حالی که او بر لوله های خلا مگنترون، برای بهبود تکنولوژی رادارر کار می کرد، در طول یک لوله خلا قدم می زد که متوجه شد شکلاتی که در جیبش بوده است، ذوب شده است. او فهمید که امواج میکرو که از لوله های خلا ساطع می شوند، قابلیت پخت غذا را دارند و برای امتحان این نظریه دانه ذرت را در مکان مشابه قرار داد. نتیجه آزمایش او اولین پاپ کورن درست شده با مایکروویو در دنیا بود. در سال 1947، شرکت رایتئون اولین مایکروویو در دنیا را که وزنی بالای 750 پوند و ارتفاعی به اندازه 5 فوت داشت، به قیمت 2000 دلار تولید کرد که تنها در آشپزخانه های صنعتی استفاده می شد. رایتئون در سال 1952 اجازه استفاده از تکنولوژی مایکروویو را به شرکت تاپان استوو ، داد اما اولین مایکروویو این شرکت که در سال 1955 به بازار آمد، قیمتی حدود 1000 دلار داشت که بازار را از رایتئون ربود. سپس رایتئون شرکت آمانا ، را در سال 1965 خرید که در سال 1967 مایکروویوی تولید کرد که قیمت آن 600 دلار بود؛ که البته هنوز برای استفاده خانگی بالا بود. در ابتدا مایکروویو در ژاپن محبوب تر از امریکا بود. اما تا سال 1975 مردم امریکا به استفاده از مایکروویو رغبت بیشتری نشان دادند به این دلیل که می توانستند اجاق گازهایشان را بفروشند. تا سال 1976 مایکروویو که در خانه 52 میلیون امریکایی وجود داشت، از ماشین ظرفشویی محبوبیت بیشتری پیدا کرد.


بخش ها و لوازم جانبی مایکروویو


تمام مایکروویوها از اجزای پایه ای مختلفی تشکیل شده اند. یکی از این اجزا فیوز است که به کابل برق متصل می باشد. فیوز می تواند در صورت داغ شدن بیش از حد دستگاه و یا ایجاد اتصال کوتاه در یکی از مدارها، دستگاه را خاموش کند. جزء دیگر یک مبدل ولتاژ بالا می باشد که برق را به قسمت بعدی که مگنترون است، می فرستد. این دو قسمت کارشان تنظیم سطح مورد نیاز پرتوافکنی مایکروویو برای پخت غذا می باشد. تابش پرتو توسط مایکروویو در مگنترون ایجاد می شود و پرتو در طول یک هدایت کننده که در بالای محفظه داخلی مایکروویو یعنی جایی که غذا در آن قرار دارد، می باشد، حرکت می کند. سپس این پرتو از یک تیغه همزن چرخان عبور کرده و بر غذا تابیده می شود و باعث گرم شدن آن می شود. دیواره محفظه داخلی مایکروویو از فلز ساخته شده است تا پرتوها را مدام بازتابیده کرده و به سمت غذا دوباره هدایت کند. در مایکروویوهای مدرن، یک کلید ایمنی وجود دارد که زمانی که در مایکروویو باز است، انرژی آن را قطع می کند. مایکروویوها همچنین دارای تایمری هستند که به تور خودکار بعد از گذشت زمان تعیین شده، دستگاه را از کار کردن متوقف می کند. اکثر مایکروویوهای مدرن دارای ساعت، تایمر دیجیتال و صفحه چرخان برای چرخاندن غذا در هنگام پخت هستند. همچنین مایکروویوها دارای صفحه کلیدی هستند تا کاربر برنامه مورد نیاز خود را از آن طریق انتخاب کند. علاوه بر این، مایکروویوها ممکن است دارای قفسه های متحرک و سنسورهایی برای جلوگیری از پخت بیش از حد غذا هستند.


انواع مختلف مایکروویو


مایکروویو رو میزی اولین مایکروویوی بود که به بازار وارد شد. سپس، مایکروویوهای بالای گاز و مایکروویوهای کابینتی به بازار ارائه شد. مایکرویووهای رومیزی ارزان قیمت تر بوده و حمل راحتی دارند. اما فضای با ارزش کانتر را اشغال می کنند. مزیت این مایکروویوهای این است که می توانید هنگام عوض کردن خانه خود آن ها را با خود ببرید. مایکروویوهای بالای گاز و کابینتی فضای کانتر را اشغال نمی کنند اما قیمت بالاتری دارند و قابل جابجایی نیستند و همچنین شاید نیاز باشد توسط فردی متخصص نصب شوند.
مایکروویوهای کانوکشن دارای المنت گرم کننده و فن هستند که غذا را با گرما دادن بیرونی و درونی می پزد.

مصرف انرژی مایکروویو


نرخ مصرف انرژی مایکروویو به طور معمول بین 750 تا 1100 وات است. این مقدار بالاتر از یخچال و پایین تر از اتو می باشد. مصرف در واحد کیلووات بر ساعت حدود kWh 200 است که بیشتر از یک تلویزیون رنگی و کمتر از یک فر برقی ست. برای به جوش آوردن یک فنجان آب، یک مایکروویو 25% بیشتر از یک اجاق گاز برقی انرژی مصرف می کند. البته این تفاوت ناچیز است و در هزینه ها تاثیر زیادی ندارد. گرم کردن دوباره غذا در مایکروویو 80% انرژی کمتری نسبت به گرم کردن آن با اجاق گاز معمولی مصرف می کند. این مسئله نشان دهنده این است که اولین مزیت مایکروویو در گرم کردن دوباره غذا و پخت مقدار کم غذا می باشد.


مزایای استفاده از مایکروویو


مایکروویو در پخت و گرم کردن غذا سریع تر از اجاق گازهای معمولی هستند. بعضی ویتامین ها وقتی غذا با مایکروویو پخته شود بیشتر از حالتی که با اجاق گاز پخته شود باقی می مانند. زیرا زمان طولانی در پخت مواد مغذی در غذا را از بین می برد. مایکروویو به جای استفاده از گاز و سوخت های فسیلی از برق استفاده می کند که باعث می شود اثر کربن کاهش پیدا کند. مایکروویو غذا را برشته نمی کند؛ مخصوصا پروتئین را. موجودات خطرناک و غیر مفید زمان کمتری برای رشد کردن در غذا دارند زیرا غذا در زمان کوتاهی در دمای بالایی قرار می گیرد و فورا استفاده می شود.
مطابق با قوانین سازمان غذا و داروی ایالات متحده امریکا، تمام مایکروویوهای مدرن با کلیدهای خاموش کننده ای ساخته شده اند که زمانی که در آن باز باشد، دستگاه را از کار کردن باز می دارد. بعضی از مدل ها دارای سنسورهایی هستند که بخار و یا سطح دما را تشخیص داده و پخت غذا را در نقطه معینی متوقف کرده تا غذا خشک نشود. همچنین مایکروویوها باید دارای استانداردی باشند که مبنی بر این است که نباید بیش از 5 میلی وات بر سانتی متر مربع را بیش از 2 اینچ از واحد تابش انجام دهند. این استاندارد از به وجود آمدن هر گونه مشکل برای کسانی که در قلبشان از باتری استفاده می کنند، جلوگیری می کند.


خطرات مایکروویو


مایکروویوها همانطور که به علت کاربردهایشان شناخته شده هستند، به خاطر خطراتشان نیز معروف هستند. سازمان غذا و دارو دریافته است که پخت بعضی از غذاها ممکن است با عث تجمع آکریلامید که ماده ای سرطان زاست، شود. به علاوه، تحقیقات دیگر پیشنهاد می کنند که مایکروویو کردن غذاها بیشتر از سرخ کردنشان تولید آکریلامید کرده و مایکروویوهای قدرتمندتر بیشتر از انواع ضعیف ان، ماده مذکور را تولید می کنند. آب ممکن است در مایکروویو بیش از حد دارای گرما شود و به نقطه ای برسد که به شدت فوران کرده و باعث سوختگی شود. این اتفاق ممکن است زمانی که آب در ظرفی صاف و بدون ترک و خش مایکروویو شود، بیفتد. یکی دیگر از مخاطرات مایکروویو جرقه زدن اشیا فلزی در داخل آن می باشد که ممکن است منجر به آسیب رساندن به مایکروویو شود. این پدیده به علت انعکاس انرژی مایکرووویو به صورت آشفته از سطح فلز می باشد؛ خصوصا اشیا تیز مانند چاقو و یا اشیا فلزی نا منظم مانند فویل آلومینیومی. اجسام فلزی که شکل مناسبی داشته باشند، مانند ماهیتابه ها که پیتزای مایکروویوی در آن ها پخته می شود، انرژی مایکروویو را به سمت غذا می تابانند و باعث می شوند غذا بیشتر از حالت عادی برشته شود. در معرض پرتوهای مایکروویو قرار گرفتن به صورت مستقیم، ممکن است باعث سوختگی های جدی شود. به همین دلیل است که مکانیزم ایمنی بسته ماندن در مایکروویو هنگامی که غذا در حال پختن است، طراحی شده است. برخی ظروف پلاستیکی ممکن است در مایکروویو ذوب شوند.
در هر حال خطراتی نیز برای مایکروویو ذکر می شود که یا حقیقت ندارند و یا اتفاق افتادن آن ها به شدت نادر است. برای مثال، خطراتی که برای کسانی که در قلبشان از باتری استفاده می کنند، به علت تنظیمات و محدود شدن تابش مایکروویوها از بین رفته است؛ ضمن این که باتری های جدید طوری طراحی شده اند که محافظی در برابر چنین تابش هایی داشته باشند.
جراحت های حاصل از تابش مایکروویو به علت امکانات ایمنی مایکروویوهای جدید تقریبا غیر ممکن است و بر خلاف گفته شایعه سازان، هیچ اشعه هسته ای توسط این دستگاه تولید نمی شود.


توصیه های ایمنی برای استفاده از مایکروویو


مایکروویو در صورتی که درش خراب است و یا به طور درست و ایمن بسته نمی شود، هرگز نباید روشن شود.
اجسام فلزی نباید در مایکروویو قرار داده شوند مگر اینکه برای استفاده در مایکروویو طراحی شده باشند.
گرم کردن مایعات در مایکروویو باید با احتیاط انجام شود و در هنگام بیرون آوردن از مایکروویو از دستکش فر استفاده شود.
مایکروویو باید به طور منظم تمیز شود و نباید در حالی که خالی است، روشن شود.


اجزای مایکروفر فریجیدر


1 - المنت گریل 2 - المنت فنری گریل 3 - دیود ولتاژ بالا 4 - خازن ولتاژ بالا 5 - فیوز ولتاژ بالا 6 - ترانس ولتاژ بالا 7 - المنت کانوکشن 8 -موتور فن کانوکشن 9 - موتور فن خنک کننده 10 - مگنترون 11 - موتور سینی گردان 12 - ترانس تغذیه 13 - برد فیلتر 14 - برد کنترل کباب پز 15 - برد فرمان 16 - مجموعه میکروسوئیچ ها 17 - لامپ روشنایی

دیجی سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز مایکروفر فریجیدر یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر مایکروفر فریجیدر در تهران بزرگ میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.

دیجی سرویس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیرات مایکروفر فریجیدر با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد.

دیجی سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای مایکروفر فریجیدر می باشد .

تعمیرات انواع مایکروفر فریجیدر در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص دیجی سرویس در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

ارائه خدمات شبانه روزی در دیجی سرویس

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در مایکروفر فریجیدر شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات در دیجی سرویس

پس از تکمیل فرم درخواست تعمیر و شرح مشکلات مربوطه، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و پس از تشخیص ایراد دستگاه به متخصص مربوطه ارجاع میدهند تا برای بازدید و تعمیر مایکروفر فریجیدر به محل شما مراجعه نمایند.

پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر مطلع خواهند کرد که با توجه به صلاحدید شما قطعات مربوطه تعمیر یا تعویض خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اصلی استفاده میگردد .

دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

 

روش های درخواست تعمیر:

ثبت درخواست از طریق سایت دیجی سرویس

تماس تلفنی 88564350 (021)


برند های مایکروفرتعمیرات مایکروفر فریجیدر - 5 از 5 تعداد 75

دیجی سرویس

شرکت دیجی سرویس با هدف تعمیر لوازم خانگی در محل بدون نیاز به جابجایی و با 15 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و صنعتی جهت رفاه حال هموطنان ارجمند اقدام به تجهیز تیم تکنسین و کارآزموده کرده تا با انجام تعمیرات و سرویس های مورد نیاز بتواند با کاهش زمان و هزینه های تعمیر و نیز عدم نیاز به جابجایی های طاقت فرسا، آسایش و آرامش را برای شما به ارمغان آورد.

7 روز هفته 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

 

اطلاعات تماس

تلفن دفتر شهرک غرب: 88564350

تلفن دفتر تجریش: 26761085

وب سایت: www.digiservice724.ir 

آدرس: سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی

کوچه 26 شرقی پلاک 14، واحد 2

گوگل  لینکدین  پینترست  تلگرام

فیسبوک  اینستاگرام  تویتر  آپارات