دیجی سرویس

تعمیرات اسپرسوساز کنوود در محل


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز تعمیر اسپرسوساز کنوود

دیجی سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز اسپرسوساز کنوود یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر اسپرسوساز کنوود در تهران بزرگ میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.

دیجی سرویس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیرات اسپرسوساز کنوود با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد.

دیجی سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای اسپرسوساز کنوود می باشد .

تعمیرات انواع اسپرسوساز کنوود در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص دیجی سرویس در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

بررسی پورتافیلترهای دستگاه های اسپرسوساز کنوود

پورتافیلتر portafilter یک بخش و قطعه از دستگاه های اسپرسوساز کنوود نیمه اتوماتیک و اتوماتیک است که قهوه آسیاب شده برای عصاره گیری قهوه ؛ در آن قرار میگیرد و شکل کلی آن ، یک فیلتر فلزی سبد مانند است که به یک دستگیره متصل شده است. این وسیله به بخش گروپ ماشین اسپرسوساز کنوود بسته و قفل شده بطوریکه آب بتواند از میان قهوه آسیاب شده داخل سبد پورتافیلتر با فشار زیاد عبور نماید و عصاره گیری قهوه بخوبی انجام پذیرد. بطورکلی سه نوع پورتافیلتر برای دستگاه های گوناگون اسپرسوساز کنوود وجود دارد.

پورتافیلترهای تجاری یا صنعتی ، به گونه ای طراحی شده اند تا کاربر دستگاه یا باریستا کنترل بیشتری بر روی روند عصاره گیری قهوه داشته باشد . پرتافیلترهای تحت فشار ؛ بدون در نظر گرفتن مهارت کاربر ماشین اسپرسوساز کنوود در نحوه فشرده سازی و تمپ قهوه ؛ فشاری ثابت را تضمین می نماید.پرتافیلتر عریان ؛ عصاره گیری و کرمای بهتر قهوه و کنترل کاملی بر روی روند عصاره گیری قهوه خواهید داشت. پرتافیلترهای پاد ( پَد قهوه pod ) با قهوه های آسیاب شده که در یک بسته فیلتری کاغذی گرد ( چیزی شبیه به چای کیسه ای ) بسته بندی شده اند ؛ کار می کند. اگر پرتافیلتر اسپرسوساز کنوود شما دارای قابلیت قرارگیری پد را در خود ندارد ، می توانید از یک قالب پَد ( پرتافیلتر مبدل ) برای تبدیل پورتافیلتر پودری به پرتافیلتر پَدی استفاده و یا از یک پرتافیلتر پد خور استفاده نمایید.

دانستن تفاوت های پرتافیلترها به شما کمک و راهنمایی بسیار خوب و مفیدی در انتخاب دستگاه اسپرسوساز کنوود بر اساس نیاز و خواسته تان از خروجی قهوه می کند.

پورتافیلتر تحت فشاری

پرتافیلتر تحت فشاری ، اغلب در دستگاه های اسپرسوساز کنوود خانگی و ارزان بکار می رود و همچنین به زیبایی و بادوامی نوع تجاری نبوده و عموما از جنس آلومینیوم یا پلاستیک ساخته می شوند و وزن سبک تر و سبد فیلتر کوچک تری دارند اما با این توصیف ها فیلتر موجود در این نوع ؛ فشار مورد نیاز را برایتان ایجاد می کند و تنها یک تمپ سبک ( کوبیدن و فشرده کردن قهوه ) برای این کار کافیست و به همین دلیل یک کاربر بی تجربه هم میتواند اسپرسوی خوبی تهیه نماید. پرتافیلتر تحت فشار در واقع از یک سوپاپ و یا یم سبد فیلتر مخصوص با روزنه های کمتر ، برای ایجاد فشار بیشتر استفاده می کند ؛ که در نتیجه بدون نگرانی از نحوه فشار مناسب ، می توانید یک اسپرسوی خوب داشته باشید.

پورتافیلتر مبدل

دستگاه های اسپرسوساز کنوود اغلب تمام مدل های پرتافیلتر را پشتیبانی نمیکنند و در نتیجه در صورت نیاز کاربر به استفاده از پاد قهوه ، و یا پورتافیلتر تحت فشار ، این امر امکان پذیر نمی باشد. جواب این مشکل ، پورتافیلتر مبدل است. پورتافیلترهای مبدل برای اسپرسوساز کنوودهای متنوع ساخته می شود تا به کاربر انعطاف پذیری بیشتری بدهد تا در موارد نیاز از هر روشی که تمایل دارد استفاده نماید ؛ مثل یک تمپ خوب در پرتافیلتر صنعتی و یا بهره مندی از راحتی در پرتافیلتر تحت فشاری.

ارائه خدمات شبانه روزی در دیجی سرویس

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در اسپرسوساز کنوود شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات در دیجی سرویس

پس از تکمیل فرم درخواست تعمیر و شرح مشکلات مربوطه، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و پس از تشخیص ایراد دستگاه به متخصص مربوطه ارجاع میدهند تا برای بازدید و تعمیر اسپرسوساز کنوود به محل شما مراجعه نمایند.

پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر مطلع خواهند کرد که با توجه به صلاحدید شما قطعات مربوطه تعمیر یا تعویض خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اصلی استفاده میگردد .

دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

 

روش های درخواست تعمیر:

ثبت درخواست از طریق سایت دیجی سرویس

تماس تلفنی 88564350 (021)آموزشی تخصصی و تصویری تعمیرات اسپرسوساز کنوود


تعمیرات اسپرسوساز کنوود - 5 از 5 تعداد 75

دیجی سرویس

شرکت دیجی سرویس با هدف تعمیر لوازم خانگی در محل بدون نیاز به جابجایی و با 15 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و صنعتی جهت رفاه حال هموطنان ارجمند اقدام به تجهیز تیم تکنسین و کارآزموده کرده تا با انجام تعمیرات و سرویس های مورد نیاز بتواند با کاهش زمان و هزینه های تعمیر و نیز عدم نیاز به جابجایی های طاقت فرسا، آسایش و آرامش را برای شما به ارمغان آورد.

7 روز هفته 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

 

اطلاعات تماس

تلفن دفتر شهرک غرب: 88564350

تلفن دفتر تجریش: 26761085

وب سایت: www.digiservice724.ir 

آدرس: سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی

کوچه 26 شرقی پلاک 14، واحد 2

گوگل  لینکدین  پینترست  تلگرام

فیسبوک  اینستاگرام  تویتر  آپارات