دیجی سرویس

ارور ساید بای ساید بوش


کد خطا F1 - خطای سنسور قسمت فریزر - مقدار اهم سنسور محیطی فریزر چک شود - خرابی سنسور محیطی تعویض آن - ودر آخر خرابی از مدار برد - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا F3 - آخرین دیفراست بیش از حد طولانی شده و با به اتمام رسیدن زمان قطع شده نه از طریق سنسور دیفراست - خرابی المنت و ترموفیوز - تعویض المنت دیفراست و ترموفیوز - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا r1 - خطای سنسور قسمت یخچال - مقدار مقاومت سنسور محیطی یخچال بررسی شود - خرابی سنسور قسمت یخچال - ودر آخر خرابی از مدار برد - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا r t - اشکال این خطا از سنسور محیطی می باشد - مقدار اهم سنسور چک شود - ممکن است خرابی از برد باشد - سیم های ارتباطی بررسی شود - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا red - مشکل ارور از سنسور محیطی می باشد - مقدار اهم سنسور چک شود - ممکن است خرابی از برد باشد - سیم های ارتباطی بررسی شود - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا d1 - پیغام خطا از سنسور دیفراست - مقدار اهم سنسور چک شود تعویض سنسور دیفراست - ممکن است خرابی از مدار برد دستگاه باشد - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا dr - این خطا از خرابی کلید درب یخچال است تعویض کلید - درب یخچال را باز و بسته نمایید - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا df - اشکال این ارور از خرابی کلید درب فریزر است تعویض کلید - درب یخچال را باز و بسته نمایید - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.


بیشتر بخوانید   پیشنهاد میکنیم مطلب سوالات متداول در ارتباط با تعمیر مایکروفر را حتما مطالعه کنید.


کد خطا E1 - این ارور از قطعی سنسور یخساز می باشد - خرابی سنسور مقدار اهم سنسور یخ ساز چک شود - بررسی سیم های ارتباطی به سنسور.

کد خطا EF - مشکل خطا از سنسور آبشمار - خرابی از شیر برقی ورودی آب - کل سیستم شیر برقی را تعویض نمایید - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا Et - پیغام خطا از خرابی کلید یخساز - یخساز را تست نمایید - تعویض کلید یخساز - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا Eu - این خطا مربوط می شود به کلید خاموش و روشن یخساز - تست یخساز و تعویض کلید یخساز - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا ES - اشکال ارور خرابی کلید یخ ریز - محفظه آبریز یخ ساز را تست نمایید - کلید یخ ریز تعویض شود - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا Ea - این ارور اشکال در موتور یخ ساز می باشد - موتور و test switch کنترل شود تعویض موتور - و در آخر خرابی از برد است - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا Eg - مشکل خطا خرابی شیر برقی می باشد شیر برقی ورودی آب را تست نمایید - تعویض شیر برقی - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

 قبلی بعدی   

ارور ساید بای ساید بوش - 5 از 5 تعداد 98

دیجی سرویس

شرکت دیجی سرویس با هدف تعمیر لوازم خانگی در محل بدون نیاز به جابجایی و با 15 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و صنعتی جهت رفاه حال هموطنان ارجمند اقدام به تجهیز تیم تکنسین و کارآزموده کرده تا با انجام تعمیرات و سرویس های مورد نیاز بتواند با کاهش زمان و هزینه های تعمیر و نیز عدم نیاز به جابجایی های طاقت فرسا، آسایش و آرامش را برای شما به ارمغان آورد.

7 روز هفته 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

 

اطلاعات تماس

تلفن دفتر شهرک غرب: 88564350

تلفن دفتر تجریش: 26761085

وب سایت: www.digiservice724.ir 

آدرس: سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی

کوچه 26 شرقی پلاک 14، واحد 2

گوگل  لینکدین  پینترست  تلگرام

فیسبوک  اینستاگرام  تویتر  آپارات