دیجی سرویس

نمایندگی تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری بوش (BOSCH)


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری بوش

تاریخچه کارخانه لوازم خانگی پکیج شوفاژ دیواری بوش

پکیج شوفاژ دیواری بوش در سال ۱۸۸۶ توسط رابرت پکیج شوفاژ دیواری بوش در اشتوتگارت آلمان تأسیس شد. تا سال ۱۸۹۱ تعداد همکارانش در کارگاه وی به ۱۵ نفر رسید اما در همان سال تمام سرمایه پکیج شوفاژ دیواری بوش به پایان رسید؛ سعی کرد با قرض کردن پول از مادرش، دریافت وام بیشتر از بانک شرکتش را نجات دهد اما تا سال ۱۸۹۲ به مرز ورشکستگی رسید.

دیجی سرویس یکی از تخصصی‌ترین مراکز تعمیرات  پکیج شوفاژ دیواری بوش در تهران بزرگ میباشد که سال‌هاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.

دیجی سرویس با ارائه خدمات تخصصی توسط تعمیرکاران متخصص خود در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر انواع  پکیج شوفاژ دیواری بوش با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌ روز در این زمینه باشد.

دیجی سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیرات انواع پکیج شوفاژ دیواری بوش می باشد .

تعمیرات انواع  پکیج شوفاژ دیواری بوش در کمترین زمان ممکن در محل شما توسط تعمیرکاران متخصص دیجی سرویس انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

 

 

مشکلات متداول تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری بوش

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان دیجی سرویس در ارتباط با تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری بوش با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. پکیج شوفاژ دیواری بوش صدای زیاد میدهد
 2. موتور پکیج شوفاژ دیواری بوش داغ کرده است
 3. پکیج شوفاژ دیواری بوش روشن نمیشود
 4. موتور پکیج شوفاژ دیواری بوش کار نمیکند
 5. صفحه دیجیتالی پکیج شوفاژ دیواری بوش خراب شده است
 6. برد الکترونیکی پکیج شوفاژ دیواری بوش خراب شده است
 7. سنسور پکیج شوفاژ دیواری بوش عمل نمیکند
 8. ....

 

هزینه تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری بوش

شما میتونید با دیجی سرویس تماس بگیرید و از قیمت های اتحادیه در مورد خرابی دستگاه خود اطلاع حاصل نمایید.

نمایندگی تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری بوش

کارخانه پکیج شوفاژ دیواری بوش یک کارخانه چند ملیتی است که به دلیل تولید محصولات با کیفیت و تنوع زیاد در محصولات لوازم خانگی خود و همچنین به دلیل ارائه خدمات پس از فروش مناسب و خدمات پشتیبانی همه جانبه در همه کشور های مقصد محصولات خود همواره مورد توجه بوده و به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان لوازم خانگی در جهان شناخته می شود.

پکیج شوفاژ دیواری بوش یکی از محصولات  این کارخانه نامدار و قدرتمند است که به دلیل تنوع زیاد و ارائه این محصول در طرح ها و رنگ های مختلف توانسته بازار زیادی را در همه کشور های دنیا در اختیار بگیرد.  استفاده از چند رنگ اصلی سفید ، نقره ای و طوسی به عنوان برترین رنگ ها در طراحی بدنیه و تکنولوژی های روز و هوشمند در ساخت و همچنین بهره مندی از پیشرفته ترین سیستم های هوشمند تنها تعدادی از قابلیت هایش  می باشد.

 تیم تحقیق و توسعه کارخانه پکیج شوفاژ دیواری بوش همواره در تلاش هستند تا با استفاده از خدمات جدید و به روز در طراحی محصولات مختلف این کارخانه استفاده راحت تر و همچنین قابلیت مصرف کمتر انرژی و کیفیت بالاتر در ارائه خدمات مورد انتظار مشتری گوی سبقت را از سایر رقبای خود بربایند.

خوشبختانه ایران به عنوان یکی از کشور های معتبر نمایندگی تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری بوش برای عرضه خدمات با کیفیت خود می باشد و به منظور پشتیبانی قدرتمند و ارائه خدمات آنلاین و حضوری به مشتریان این کارخانه نمایندگی لوازم خانگی دیجی سرویس با بهره گیری از تکنسین های با تجربه  و متخصص ترین کارشناسان تعمیر لوازم خانگی از جمله پکیج شوفاژ دیواری بوش و همچنین استفاده از دوره های اموزشی حضوری خدمات مورد انتظار را در ایران و تهران به انجام می رساند .

 

خدمات پس از فروش پکیج شوفاژ دیواری بوش در تهران

نمایندگی خدمات پس از فروش پکیج شوفاژ دیواری بوش دیجی سرویس بواسطه امتیاز خدمات پس از فروش از کارخانه توانسته با مشتریان تعامل برقرار نموده و به عرضه خواسته های کارخانه و همچنین نیاز های مشتریان همچون :

 • نصب و راه اندازی پکیج شوفاژ دیواری بوش
 • گارانتی پکیج شوفاژ دیواری بوش
 • ارائه آموزش های لازم و راهنمایی ها و مشاوره تخصصی حضوری و آنلاین و تلفنی به پکیج شوفاژ دیواری بوش
 • ارائه خدمات تعمیرات با گارانتی پکیج شوفاژ دیواری بوش
 • انتقال ایده ها و انتقاد های مشتریان پکیج شوفاژ دیواری بوش به کارخانه اصلی
 • ارائه برنامه نگهداری و تعمیرات مرتبط با محصولات پکیج شوفاژ دیواری بوش و…

همچنین مشتریان این کارخانه می توانند در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای خرید و یا راهنمایی در خصوص محصولات پکیج شوفاژ دیواری بوش در ایران به نمایندگی خدمات پس از فروش دیجی سرویس تهران بصورت 24 ساعته ارتباط برقرار نمایند و از خدمات تخصصی ما بهره مند شوند .

خدمات تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری بوش

پکیج شوفاژ دیواری بوش جزئی جدایی ناپذیر و حیاتی در زندگی مدرن امروزی شده و کیفیت بالا و سلامت این وسیله خانگی از اهمیت بالایی برخوردار است. ولی نباید با اطمینان گفت که این پکیج شوفاژ دیواری بوش هر چقدر هم با کیفیت خرابی نخواهد داشت. عدم نگهداری مناسب ، جا به جایی های نا گهانی و بدون دقت ، ضربه های ناگهانی ، طول عمر و فرسودگی ، نوسانات برق ، استفاده غیر اصولی و … همه از مواردی هستند که باعث خرابی یخچال خواهند شد.

اما جایی برای نگرانی نیست اگر شما هم از مشتریان نمایندگی خدات تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری بوش در دیجی سرویس باشید. تعمیر پکیج شوفاژ دیواری بوش باید توسط متخصصین این حوزه انجام شود. افرادی که به شکل سنتی و غیر اصولی با پکیج شوفاژ دیواری بوش های مدرن و امروزی برخورد می کنند نه تنها مشکل شما را نمی توانند مرتفع نمایند بلکه ممکن است خرابی آن را دو چندان کنند.

دیجی سرویس به عنوان نماینده تعمیر پکیج شوفاژ دیواری بوش در تهران به راحتی با یک تماس شما در دسترس خواهد بود و خیلی فوری با انجام تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری بوش در محل شما به یاری شما خواهند پرداخت.

تعمیرکاران پکیج شوفاژ دیواری بوش  دیجی سرویس از با تجربه ترین و حرفه ای ترین کادر تعمیراتی پکیج شوفاژ دیواری بوش هستند که با حضور در دوره های مرتبط این کارخانه در ایران و خارج از ایران آموزش های لازم را دیده و با تمامی روش های تعمیر و تکنولوژی  های روز آشنا هستند.

همچنین تعمیرکاران پکیج شوفاژ دیواری بوش دیجی سرویس در محل شما اقدام به تعمیر پکیج شوفاژ دیواری بوش شما خواهند کرد تا شما دیگر نگران جا به جایی و انتقال نباشید.

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال مورد تایید کارخانه پکیج شوفاژ دیواری بوش جزئی از وظیفه و خدمات دیجی سرویس به مشتریان خودش می باشد. مشتری ما حق دارد از بهترین و اصلی ترین خدمات و قطعات استفاده کند.

در نهایت ما تعمیر پکیج شوفاژ دیواری بوش شما را که انجام دادیم خدمات خود را یک سال گارانتی می کنیم تا برگ سبزی از طرف نمایندگی تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری بوش دیجی سرویس به مشتریان این کارخانه ارائه نماییم . توجه داشته باشید که خود کارخانه پکیج شوفاژ دیواری بوش نیز ضمانت یک ساله را از ما نمی خواهد و تنها تعهد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دیجی سرویس به پکیج شوفاژ دیواری بوش ، پشتیبانی محصولات این کارخانه برای مشتریان پکیج شوفاژ دیواری بوش می باشد . ولی ما به جهت اعتمادی که به تعمیرات خود داریم و به دلیل رضایت مندی مشتریان این کارخانه, تعمیرات خود را 12 ماه و یا یک سال گارانتی تعمیر می کنیم.

ارائه خدمات 7 روز هفته  و بصورت 24 ساعته را تنها از نمایندگی تعمیرات دیجی سرویس انتظار داشته باشید. ما به شما اطمینان می دهیم که در صورت خرابی پکیج شوفاژ دیواری بوش شما در کمتر از 5 ساعت از اولین تماس شما در محل شما باشیم و شما را نگرانی خرابی لوازم خانگی نجات خواهیم داد.

برای دریافت مشاوره رایگان و یا خدمات پس از فروش و یا تعمیرات با کیفیت پکیج شوفاژ دیواری بوش همین امروز با یک تماس با کارشناسان و متخصصین دیجی سرویس, خود را در لیست مشتریان ما قرار دهید تا از خدمات و تخفیفات ویژه باشگاه مشتریان ما قرار بگیرید.

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری بوش

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری بوش تخصص میخواهد و برای خدمات نیاز به تعویض قطعات فابریک میباشد ، بنابراین با استفاه ازتعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری بوش از قطعات فابریک و خدمات همیشگی بهره مند شوید .

 تعمیرات شبانه روزی پکیج شوفاژ دیواری بوش در دیجی سرویس

ما با خدمات ویژه ی خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود، تا به محض بروز مشکلات در دستگاه پکیج شوفاژ دیواری بوش شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات پکیج شوفاژ دیواری بوش در دیجی سرویس

پس از تکمیل فرم درخواست تعمیر و شرح مشکلات مربوطه، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و پس از تشخیص ایراد دستگاه به متخصص مربوطه ارجاع میدهند تا برای بازدید و تعمیر به محل شما مراجعه نمایند.

پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب پکیج شوفاژ دیواری بوش، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر مطلع خواهند کرد که با توجه به صلاحدید شما قطعات مربوطه تعمیر یا تعویض خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اصلی استفاده میگردد .

دستگاه های تعمیر شده پکیج شوفاژ دیواری بوش و قطعات تعویض شده به مدت  6 ماه شامل گارانتی می باشد.

 

روش های درخواست تعمیر:

اعزام تعمیرکار و ثبت درخواست تعمیر پکیج شوفاژ دیواری بوش به محل در تهران و کرج


نمایندگی تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری بوش - 5 از 5 تعداد 64

دیجی سرویس

شرکت دیجی سرویس با هدف تعمیر لوازم خانگی در محل بدون نیاز به جابجایی و با 15 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و صنعتی جهت رفاه حال هموطنان ارجمند اقدام به تجهیز تیم تکنسین و کارآزموده کرده تا با انجام تعمیرات و سرویس های مورد نیاز بتواند با کاهش زمان و هزینه های تعمیر و نیز عدم نیاز به جابجایی های طاقت فرسا، آسایش و آرامش را برای شما به ارمغان آورد.

7 روز هفته 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

 

اطلاعات تماس

تلفن دفتر شهرک غرب: 88564350

تلفن دفتر تجریش: 26761085

وب سایت: www.digiservice724.ir 

آدرس: سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی

کوچه 26 شرقی پلاک 14، واحد 2

گوگل  لینکدین  پینترست  تلگرام

فیسبوک  اینستاگرام  تویتر  آپارات