مواردی که تعمیرکاران و سرویس کاران پکیج باید هنگام نصب پکیج دیواری رعایت کنند

یکی از امور فنی که نیاز به تخصص داشته و باید بطور صحیح انجام شود نصب تجهیزات گازسوز در منزل میباشد. کارشناسان و متخصصان دیجی سرویس در این زمینه میتوانند به شما کمک کرده و شما با خیالی آسوده از استفاده نمودن از وسایل و لوازم گازسوز خانگی خود لذت ببرید. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

راهنمایی و بررسی برای خرید بهترین پکیج ( چه پکیجی بخریم؟)

در این مقاله سعی داریم شما را با انواع مختلف پکیچ آشنا کنیم. سه نوع پکیج ترکیبی، سیستمی و چگالشی را در این جا تشریح نموده ایم و مزایا و معایب هریک را بیان کرده ایم تا قبل از خرید انها را مطالعه نموده و با توجه به نیاز خود خریدتان را انجام دهید.

ادامه مطلب

رفع نشتی  پکیج آریستون Ariston

در صورتی که پکیج شما دچار خرابی مانند نشتی شده باشد با مطالعه این مقاله میتوانید خودتان نسبت به رفع نشتی آن اقدام کنید. دیجی سرویس با ارائه مقالات آموزشی سعی در افزایش آگاهی خوانندگان محترم را داشته و به صورت شبانه روزی نیز آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز میباشد.

ادامه مطلب

تعمیر، سرویس و نگهداری پکیج آریستون Ariston

در این مقاله ادامه مبحث مربوط به تعمیر پکیج آریستون را توضیح خواهیم داد. امیدواریم که ارائه این مطالب باعث افزایش آگاهی خوانندگان محترم شده و با آشنایی کلی با پکیج حداقل بازدیدهای دوره ای و یا فعالیتهای مقدماتی گامی مختصر در خصوص به کار گیری و استفاده و نگهداری صحیح از وسایل منزل برای شما بردارد. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

تعمیر، سرویس و نگهداری پکیج دیواری آریستون

سرویس و نگهداری یکی از فعالیتهای لازم و ایمنی برای پکیج دیواری بوده و طول عمر آنرا تضمین میکند. انجام امور سرویس و نگهداری پکیج باید مطابق با دستورالعمل ارائه شده در کتابچه راهنما صورت پذیرد.

ادامه مطلب

 کدهای خطای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ 8888 و 83E , 85E , 86E

در این مقاله به بررسی کد های خطای یخچال فریزر سامسونگ میپردازیم. از جمله کدهایی مانند 8888 و 83E , 85E , 86E

ادامه مطلب

 خرابی فن یخچال فریزر ساید سامسونگ

اگر به دنبال : تعمیر یخچال فریزر سامسونگ، تعمیر خرابی یخچال فریزر ساید سامسونگ، خرابی ساید بای ساید سامسونگ، علت خرابی ساید سامسونگ، علت کارنکردن یخچال سامسونگ، خرابی فن یخچال فریزر سامسونگ، خرابی یخچال سامسونگ، تعمیر ساید، هستید، اینجا کلیک کنید:

ادامه مطلب

 تعمیر مشکلات و خرابی یخ ساز یخچال فریزر و ساید بای ساید

یخ ساز یخچال فریزر روشن است. شیر آب ورودی به یخچال فریزر باز است. اهرم مربوط به خروج یخ یخچال فریزر پایین است یا دکمه مربوط به خروج یخ یخچال فریزر فشار داده شده است. یخچال فریزر دمای مناسبی دارد. قالبهای یخ در ظرف یخ سازیخچال فریزر قابل مشاهده هستند. چگونه قالب های یخ را از درون ظرف یخ ساز یخچال فریزر خارج کنیم؟

ادامه مطلب

 سیستم تهویه کولرگازی یا پکیج  سروصدا دارد؟

آیا از وجود سر و صدای  سیستم تهویه منزل خود رنج میبرید؟ در اینجا نکاتی را برای رفع صدای اضافی کمپرسور سیستم تهویه بیام میکنیم که به راحتی در منزل و توسط خودتان قابل برطرف کردن میباشد. در صورتی که نتوانستید از سر و صدای مزاحم سیستم تهویه خود خلاص شوید، با کارشناسان متخصص شرکت دیجی سرویس تماس بگیرید تا شما را در اسرع وقت یاری کنند.

ادامه مطلب

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی

آیا سیستم تخلیه آب ماشین ظرفشویی کار نمیکند؟ اگرچه اکثر ماشین های ظرفشویی جدید دارای خورد کننده های کوچک ذرات غذا هستند، اما ذرات غذا ( مانند ذرت) و یا حتی کاغذ ( مانند برچسب های روی بطری های شیشه ای) میتوانند باعث گرفتگی فیلتر شوند. در اینجا نکاتی را بیان میکنیم که مشکل عدم تخلیه ماشین ظرفشویی را برطرف کنید.

ادامه مطلب

دیجی سرویس

شرکت دیجی سرویس با هدف تعمیر لوازم خانگی در محل بدون نیاز به جابجایی و با 15 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و صنعتی جهت رفاه حال هموطنان ارجمند اقدام به تجهیز تیم تکنسین و کارآزموده کرده تا با انجام تعمیرات و سرویس های مورد نیاز بتواند با کاهش زمان و هزینه های تعمیر و نیز عدم نیاز به جابجایی های طاقت فرسا، آسایش و آرامش را برای شما به ارمغان آورد.

7 روز هفته 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

 

اطلاعات تماس

تلفن دفتر شهرک غرب: 88564350

تلفن دفتر تجریش: 26761085

وب سایت: www.digiservice724.ir 

آدرس: سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی

کوچه 26 شرقی پلاک 14، واحد 2

گوگل  لینکدین  پینترست  تلگرام

فیسبوک  اینستاگرام  تویتر  آپارات