دیجی سرویس

نمایندگی پکیج دیواری


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی پکیج دیواری

پکیج دیواری در طول مدت زمستان که به‌ صورت تمام‌وقت در حال کارکرد است می‌بایست سرویس شده که اگر این کار هرساله انجام شود می‌تواند نقش عمده‌ای در بالا بردن راندمان پکیج داشته باشد درست‌کار کردن پکیج به دلیل اهمیت و نقش مهمی که در حفظ سلامت شما دارد بسیار مهم‌تر از دیگر لوازم خانگی می‌باشد سرویس پکیج دیواری به‌هیچ‌عنوان نیاید توسط سرویس‌کاران غیرمجاز صورت پذیرد تمام تعمیرکاران پکیج دیواری دوره‌های مختلف را در نمایندگی مجاز تعمیرات یا در مراکز فنی و حرفه‌ای گذرانده که علاوه برداشتن مدارک معتبر در کار خود تمامی مسائل ایمنی را رعایت می‌کنند تا شما کوچک‌ترین مشکلی در استفاده از پکیج دیواری در زمستان نداشته باشید.

دیجی سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز و نمایندگی پکیج دیواری یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر پکیج دیواری در تهران بزرگ میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.
دیجی سرویس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر پکیج دیواری با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد.

دیجی سرویس دارای نمایندگی مجاز پکیج دیواری می باشد.

نمایندگی تعمیر پکیج دیواری در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص دیجی سرویس در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

خدمات شرکت ما به صورت تمام وقت می باشد و استان تهران و شهرستان های استان تهران را به صورت کامل تحت پوشش قرار میدهد.

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری

زمانی که سرویس‌کار پکیج دیواری به محل شما اعزام شد اقدم به برسی و چکاب کلی سیستم شما کرده بعد از انجام یک چکاب کلی میزان خرابی و حدود هزینه تعمیراتی را به شما اعلام خواهد کرد تا شما بتوانید با برسی و برآورد هزینه تصمیم بر تعمیر کردن آن بگیرید . با توجه به این مورد که تعمیرکاران پکیج شوفاژ دیواری دیجی سرویس به‌صورت کاملاً تخصصی اقدام به تعمیر و سرویس پکیج می‌کنند مطمئناً بهتر از هر تعمیرکار دیگری به نقاط ضعف و مشکلات احتمالی این وسیله آشنایی دارند و در کمترین زمان ممکن به عیب اصلی دستگاه پی برده و مشکل را حل خواهند کرد و علاوه بر تحمیل نکردن هزینه اضافی قادر خواهند بود که قطعات پکیج دیواری را تعمیر کرده تا اینکه آن را تعویض کنند تا شما بتوانید همچنان از قطعات اصل و شرکتی محصولتان استفاده کنید.

 

آموزش مقدماتی عیب‌یابی و رفع عیب و تعمیر پکیج

۱- سیستم پکیج گرمایشی به‌صورت کامل در حال کار کردن است ولی رادیاتورهای گرمای مطلوب را ندارد.

این مشکل دلایلی زیادی دارد که بعضی از این دلایل به‌وسیله شما قابل‌حل بوده و بعضی دیگر تخصصی بوده و باید توسط تعمیرکار پکیج دیواری حل شود و میتوان این را جزو عیب یابی پکیج به حساب آورد.

• کوتاه بودن شعله مشعل پکیج که می‌تواند به علت کم بودن یا بسته شدن شیر گاز ورودی پکیج یا فشار کم گاز ساختمان باشد که می‌توان هر دو مورد را تست و چک کرد.

• عدم توانایی پکیج در گرم کردن ساختمان و رادیاتورها به علت کم بودن ظرفیت حرارتی دستگاه.

• وجود هوا در گاز ورودی به دستگاه که می‌توان با هواگیری این مشکل را برطرف کرد.

• بسته بودن یا نیمه‌باز بودن شیرهای خروجی دستگاه به سمت رادیاتورهای پکیج.

• رسوب گرفتن مبدل حرارتی یا رسوب گرفتن رادیاتورها در اثر استفاده دائم و سرویس نشدن.

• وجود ایراد در پمپ سیرکوله پکیج دیواری.

• اگر با چک کردن این موارد به نتیجه نرسیدید حتماً با تعمیرگاه مرکزی پکیج دیواری تماس گرفته و بقیه کار را به تعمیرکار و متخصص پکیج بسپارید …

• آب گرم مصرفی از حرارت و کیفیت گرمایی مطلوبی برخوردار نیست.

• خرابی شیره سه راهه در پکیج دیواری از نوع دو مبدله.


بیشتر بخوانید   پیشنهاد میکنیم مطلب جاروبرقی بوش را حتما مطالعه کنید.


• عمل نکردن فلو سویچ در نوع تک مبدله پکیج دیواری.

• خرابی یا ایراد در سوپاپ بای پس پکیج.

• مشکل در برد کنترل.

• عدم فراهم شدن شعله کامل برای گرم کردن آب به دلایل بالا یا آنکه سرمای بیش‌ازحد آب ورودی به پکیج دیواری.

۲-آب مصرفی به‌صورت کامل و گرم وجود دارد ولی سیستم گرمایش پکیج کار نمی‌کند.

خرابی شیر ۳ راهه در نوع دو مبدله دستگاه پکیج گرمایشی
خرابی پمپ سیرکوله در نوع تک مبدله
ایراد یا قفل شدن فلوسوئیچ
عمل کردن سوپاپ بای پس در نوع تک مبدله

موارد بالا مواردی است که اگر دانش فنی ابتدایی داشته باشید می‌توانید باکمی دقت این مشکلات را حل کنید ولی به دلیل حساسیت پکیج دیواری اگر قادر به تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیستید حتماً با تعمیرکار مجاز پکیج تماس گرفته و مشکل خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

ارائه خدمات شبانه روزی در دیجی سرویس

زمانی که شما به هر دلیل در استفاده از پکیج دیواری خود با مشکل مواجه می‌شود یا احساس می‌کنید که یک مشکل تعمیراتی برای شما به وجود آمده است می‌توانید با تعمیرگاه مجاز تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود در صورت امکان با راهنمایی و مشاوره با کارشناسان مرکز از اطلاعات اولیه در خصوص نوع مشکل خود مطلع شده و در صورت توانایی خود مشکل را حل کنید و اگر این مشکل با توجه به توضیحات کارشناسان تعمیرات پکیج حل نشد ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با اعزام یک تعمیرکار پکیج دیواری نسبت به رفع مشکل شما اقدام می‌کنیم.

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در تعمیر پکیج دیواری شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

دیجی سرویس کار خدمات نصب ، سرویس ، تعمیر و جابجایی انواع پکیج را برای همه مارک های اصلی و مدل های تهویه مطبوع ارائه می دهد. امروز با ما تماس بگیرید!

نحوه ارائه خدمات در دیجی سرویس

با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند. سپس تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیرات و قطعات تعویضی لازم و تعیین هزینه خدمات و قطعات نسبت به تعمیر پکیج دیواری شما اقدام می نماید.

دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

سرویس اسپلیت در نمایندگی دیجی سرویس با قیمت مناسب انجام میشود که شما میتوانید کیفیت کار مارا با یک بار تماس امتحان کنید.

نمایندگی پکیج دیواری

برند های تحت پوشش نمایندگی پکیج دیواری

تعمیر پکیج بوش - تعمیر پکیج آریستون - تعمیر پکیج بکو - تعمیر پکیج مگاترم - تعمیر پکیج اوشن - تعمیر پکیج ایران رادیاتور - تعمیر پکیج ایساتیس - تعمیر پکیج بوتان - تعمیر پکیج تاچی - تعمیر پکیج گودمن - تعمیر پکیج دونار - تعمیر پکیج شاپه - تعمیر پکیج فرولی - تعمیر پکیج اخگر - تعمیر پکیج ایمرگاز - تعمیر پکیج مرکوریتعمیر پکیج باکسی - تعمیر پکیج سونیه دوال - تعمیر پکیج وستن - تعمیر پکیج وایلانت - تعمیر پکیج بایکان - تعمیر پکیج ویزمن - تعمیر پکیج روکا - تعمیر پکیج آلزان

روش های درخواست تعمیر:

 ثبت درخواست از طریق سایت

تماس تلفنی 88564350 (021)

 قبلی بعدی   

نمایندگی پکیج دیواری - 5 از 5 تعداد 98

دیجی سرویس

شرکت دیجی سرویس با هدف تعمیر لوازم خانگی در محل بدون نیاز به جابجایی و با 15 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و صنعتی جهت رفاه حال هموطنان ارجمند اقدام به تجهیز تیم تکنسین و کارآزموده کرده تا با انجام تعمیرات و سرویس های مورد نیاز بتواند با کاهش زمان و هزینه های تعمیر و نیز عدم نیاز به جابجایی های طاقت فرسا، آسایش و آرامش را برای شما به ارمغان آورد.

7 روز هفته 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

 

اطلاعات تماس

تلفن دفتر شهرک غرب: 88564350

تلفن دفتر تجریش: 26761085

وب سایت: www.digiservice724.ir 

آدرس: سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی

کوچه 26 شرقی پلاک 14، واحد 2

گوگل  لینکدین  پینترست  تلگرام

فیسبوک  اینستاگرام  تویتر  آپارات