دیجی سرویس

ارور ظرفشویی مجیک


کد خطا E1 - این خطا باز بودن بیش از 10 دقیقه درب دستگاه را نشان می دهد.

کد خطا E2 - مشکل این خطا از تامین آب و یا اشکال موتور دستگاه می باشد - خرابی از جت پمپ می باشد - خرابی از مدار برد اصلی می باشد - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا E3 - اشکال این خطا از عدم تخلیه آب داخل دستگاه می باشد - خرابی پمپ تخلیه مقدار مقاومت پمپ بررسی شود - خرابی از مدار برد الکترونیک می باشد - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا E4 - پیغام این خطا از تامین آب گرم و یا دمای ورودی آب بالای 85 درجه می باشد - ورودی آب داخل دستگاه بررسی شود - خرابی هیتر مقدار مقاومت المنت چک شود - خرابی ترموستات مقدار اهم ترموستات چک شود خرابی از برد الکترونیک می باشد -دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا E5 - این خطا مربوط می شود به المنت (هیتر) - سوختگی المنت مقدار اهم المنت چک شود - خرابی سنسور دما مقدار اهم سنسور چک شود - خرابی از مدار برد می باشد - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا E6 - مشکل این خطا از اسیب دیدن موتور اصلی می باشد - سوختگی جت پمپ - روتور داخل جت پمپ بررسی شود - ممکن است خرابی از برد اصلی هم باشد - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا E7 - اشکال این خطا مربوط می شود به برد دستگاه - مدار برد فرمان دستگاه آسیب دیده است - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا E8 - پیغام این خطا مربوط است به اسیب دیدن موتور اصلی دستگاه - سوختگی جت پمپ - روتور داخل جت پمپ بررسی شود - ممکن است خرابی از برد اصلی هم باشد - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا E10 - این خطا مربوط می شود به شبکه ارتباطی ماشین ظرفشویی - عدم ارتباط بین برد اصلی و پنل - خرابی مدار برد - چک کردن سیم کشی دستگاه - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا F1 - مشکل این خطا از فلوسنج و یا جریان سنج ماشین می باشد - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.


بیشتر بخوانید   پیشنهاد میکنیم مطلب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیمنس را حتما مطالعه کنید.


کد خطا F2 - اشکال این خطا مربوط است به هیدروستات و یا کافی نبودن آب داخل دستگاه - نکاتی را که باید چک نمایید - مقدار اهم پایه های هیدروستات چک شود ممکن است خرابی از هیدروستات باشد - خرابی مدار برد الکترونیک - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا F3 - پیغام این خطا مربوط است به نشتی آب کف دستگاه - ممکن است خرابی از سنسور نشتی آب باشد - خرابی از مدار برد - چک کردن سیم کشی دستگاه - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا F4 - این خطا مربوط می شود به دمای ورودی بالای 85 درجه آب - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا F5 - علت مشکل این خطا از کم بودن دمای اب داخل دستگاه می باشد - سوختگی هیتر (المنت) مقدار مقاومت هیتر چک شود - خرابی سنسور دما مقدار اهم سنسور بررسی شود -  دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا F6 - اشکال این خطا مربوط است به نشتی آب از شیر برقی و یا فشار زیا آب - خرابی شیر برقی شیر برقی چک شود - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا Dr - پیغام این خطا از باز بودن درب دستگاه می باشد.

کد خطا Ts - این خطا مربوط می شود به اتصال ترمیستور - خرابی ترمیستور مقدار اهم ترمیستور چک شود - ممکن است خرابی از مدار برد باشد - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا TO - علت مشکل این خطا از قطعی ترمیستور و یا خرابی می باشد - خرابی ترمیستور مقدار اهم ترمیستور چک شود - ممکن است خرابی از مدار برد باشد - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا to - اشکال این خطا از مدار برد الکترونیک دستگاه می باشد - مدار باز و یا فیش قرمز برد جدا شده است - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

 قبلی بعدی   

ارور ظرفشویی مجیک - 5 از 5 تعداد 98

دیجی سرویس

شرکت دیجی سرویس با هدف تعمیر لوازم خانگی در محل بدون نیاز به جابجایی و با 15 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و صنعتی جهت رفاه حال هموطنان ارجمند اقدام به تجهیز تیم تکنسین و کارآزموده کرده تا با انجام تعمیرات و سرویس های مورد نیاز بتواند با کاهش زمان و هزینه های تعمیر و نیز عدم نیاز به جابجایی های طاقت فرسا، آسایش و آرامش را برای شما به ارمغان آورد.

7 روز هفته 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

 

اطلاعات تماس

تلفن دفتر شهرک غرب: 88564350

تلفن دفتر تجریش: 26761085

وب سایت: www.digiservice724.ir 

آدرس: سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی

کوچه 26 شرقی پلاک 14، واحد 2

گوگل  لینکدین  پینترست  تلگرام

فیسبوک  اینستاگرام  تویتر  آپارات