دیجی سرویس

تعمیر لباسشویی


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی

دیجی سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز لباسشویی یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر لباسشویی در تهران بزرگ میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.
دیجی سرویس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیرات لباسشویی با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد.

دیجی سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای لباسشویی می باشد .

تعمیرات انواع  لباسشویی در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص دیجی سرویس در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.
ماشین لباس شویی
ماشین لباس‌شویی یا ماشین رخت‌شویی، وسیله‌ای است که برای رخت‌شویی به کار می‌رود.
قرار دادن پوشاک داخل آب به تنهایی باعث تمیزی آن نمی‌شود بلکه آب باید با فشار به الیاف‌های پارچه برخورد کند اکثر ماشین‌های لباسشویی با چرخاندن لباس درون غلطک‌های فلزی پرآب این کار را انجام می‌دهند. جهت نفوذ عمیق‌تر آب درون پارچه و نیز زدودن چربی‌ها و لکه‌ها از مواد شوینده مخصوص ماشین لباسشویی استفاده می‌شود.
بیش تر ماشین‌های لباسشویی خودکار هستند و با یک فرایند الکترونیکی کنترل می‌شوند. با استفاده از دکمه اتوماتیک برنامه‌ای برای ماشین تنظیم می‌شود تا بر همان مبنا لباس‌ها را با استفاده از آب گرم یا آب خنک یا ولرم تمیز کند کارهای اصلی ماشین‌های لباسشویی عبارتند از ترکیب آب سرد و گرم تا سطح دلخواه، تنظیم مدت زمان شستشو، آب‌کشی لباس‌ها و خشک کردن محدود آب لباس‌ها از طریق چرخاندن سریع آنها که برخی از ماشین‌های لباسشویی لباس‌های شسته شده را تا ۱۰۰٪ خشک می‌کنند.
انواع ماشین‌لباس‌شویی
رایج‌ترین گونه‌های ماشین لباس‌شویی خانگی عبارتند از:
1-ماشین‌های لباس‌شویی سطلی که تنها دارای یک مخزن برای شستشوی لباس‌ها هستند.
2-ماشین‌های لباس‌شویی دوقلو (نیمه‌اتوماتیک دومخزنه) که دارای دو مخزن، یکی برای شستشو و دیگری برای آب‌گیری و خشک‌کردن، هستند. 
3-ماشین‌لباس‌شویی تمام اتوماتیک که درب مخزن آن‌ها ممکن است در جلو یا بالای ماشین باشد و پس از قرار دادن لباس و تعیین برنامه، کلیهٔ مراحل آب‌گیری، شستشو، آب‌کشی و خشک‌کردن به صورت خودکار مطابق برنامه انجام می‌شود.
اجزای درونی یک ماشین لباس‌شویی
موتور ماشین‌های سطلی ممکن است از نوع قطب‌چاکدار یا خازنی باشد که از موتور قطب‌چاکدار تنها در حالتی استفاده می‌شود که موتور به صورت مستقیم بدون تسمه به دیگ وصل است و جهت چرخش آن قابل تغییر نیست.چپ‌گرد و راست‌گرد ندارد.برخی از ماشین‌های لباس‌شویی سطلی دارای المنتی برای گرم‌کردن آب نیز هستند، اما ماشین‌های لباس‌شویی دوقلو به علت اینکه معمولاً دارای دیگ پلاستیکی‌اند در آن‌ها از المنت گرم‌کن استفاده نمی‌شود. عمل خشک‌کردن در ماشین‌های دوقلو معمولاً به وسیلهٔ نیروی گریز از مرکز انجام می‌شود و دارای یک موتور جدا برای مخزن خشک‌کن هستند. موتورهای ماشین دوقلو هر دو از نوع موتورهای القایی آسنکرون تکفاز هستند و در برخی از آن‌ها یک موتور القایی قطب‌چاکدار برای پمپ الکتریکی استفاده می‌شود. موتور شستشوی ماشین‌های دوقلو با تسمه به دیگ وصل می‌شود و می‌تواند لباس‌ها را در دو جهت بچرخاند که به تمیزتر شدن آن‌ها کمک می‌کند، اما موتور خشک‌کن به صورت مستقیم به مخزن خشک‌کن اتصال می‌یابد و به همین علت سرعت این قسمت بسیار بالاست و برای جلوگیری از خطرهای احتمالی یک ترمز مکانیکی که با میکروسوییچ فعال می‌شود در آن‌ها تعبیه شده‌است که با بازشدن در مخزن، موتور را خاموش و ترمز مکانیکی را فعال می‌کند.[۵] در ماشین‌های دوقولو با استفاده از دو تایمر برنامهٔ تغییرجهت ماشین را تعیین می‌کنند، به این صورت که اگر تایمر ۱ فعال باشد، ماشین مدت‌زمان چرخش ماشین در هر جهت بیشتر خواهد بود (مثلاً ۳۰ ثانیه چپ، ۴ ثانیه توقف، ۳۰ ثانیه راست، ۴ ثانیه توقف) اما اگر تایمر ۲ فعال باشد مدت زمان چرخش ماشین در هر جهت کمتر می‌شود (مثلاُ ۵ ثانیه چپ، ۷ ثانیه توقف، ۵ ثانیه راست، ۷ ثانیه توقف دور آرام ماشین برای لباس‌های ظریف در نظر گرفته شده‌است.
موتور
موتور ماشین‌های لباسشویی رایج عموماً آسنکرون، موتور دی‌سی یا اونیورسال است. موتورهای آسنکرون ممکن است دو سرعته و دارای دو سیم‌پیچ اصلی و فرعی باشند و برای راه‌اندازی نیاز به خازن راه‌انداز داشته باشند. در برخی از انواع ممکن است از موتورهای دی‌سی بدون زغال (روتور با آهن‌ربای دائمی) استفاده شود. در صورت استفاده از موتورهای اونیورسال امکان کنترل سرعت با استفاده از کنترل ولتاژ وجود خواهد داشت. به علت وجود همین مزیت (امکان کنترل دور آسان با کمک بردهای الکترونیکی)، در ماشین‌های لباس‌شویی اتوماتیک جدید از موتورهای یونیورسال بیشتر از موتورهای القایی استفاده می‌شود. این موتورها دارای سرعت‌های بالا در حدود ۴۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ دور در دقیقه هستند. مهمترین عیب موتورهای اونیورسال از ناحیه زغال آنهاست که به علت کوتاه‌شدن یا جمع‌شدن گرد و غبار بین زغال و کلکتور گیر مکانیکی رخ می‌دهد یا جرقه ایجاد می‌شود.
برای اندازه‌گیری سرعت، در انتهای آرمیچر موتورهای یونیورسال و گاهی در انتهای شفت موتورهای القایی یک تاکوژنراتور استفاده می‌شود. تاکوژنراتور به یک برد الکترونیکی متصل است که وظیفهٔ کنترل دور موتور را بر عهده دارد.
برای محافظت موتور در برابر اضافه‌بار از یک رلهٔ اورلود استفاده می‌کنند. برای در نظر گرفتن گرمای استاتور رله را به صورت سری روی سیم‌پیچ استاتور نصب می‌کنند.[۱۱] در سعضی از موتورهای شرکت ال جی از موتور بدون تسمه اسثفاده شده‌است که خیلی بهتر از موتورهای یونیورسال ابت وبر خلاف موتورهای قدیمی از زغال جاروسک و جارونگه دار استفاده نشده‌است و صدای خیلی کمی دارد. نسل جدید این موتورها به عنوان موتورهای بدون زغال یا BLDC امروزه توسط برخی از برندهای معروف دنیا به کار می‌رود از جمله شرکت شارپ که در بسیاری از لوازم خانگی خود از جمله ماشین لباسشویی از موتورهای (BLDC (Brushless DC Motor یا موتورهای بدون جاروبک (زغال) استفاده می‌کند. در این موتور به دلیل حذف زغال عمر موتور را تا ده سال گارانتی و از جهتی کیفیت شستشو در سطح بالایی حفظ می‌شود و صدای موتور هم به میزان بسیار زیادی کاهش می‌یابد. موتورهای BLDC به دلیل حذف جاروبک یا زغال موتور مانع از جرقه زدن موتور می‌گردند. وجود این زغال در موتورهای DC معمولی سبب مستهلک شدن و کاهش عمر موتور می‌گردد. ماشین لباسشویی شارپ با استفاده از موتور BLDC (اینورتر پیشرفته) کیفیت شستشو را تا حد بسیار زیادی بالا برده و از طرفی از انرژی کمی هم استفاده می‌کند.
موتور پمپ
در ماشین‌هایی که دارای پمپ تخلیه آب هستند، الکتروموتور پمپ می‌تواند از نوع موتور قطب چاکدار یا القایی با روتورِ آهن‌ربای دائم باشد.
جهت چرخش پمپ‌های قطب‌چاکدار ثابت است و به مکان و نحوهٔ قرارگرفتن حلقه‌های اتصال‌کوتاهشان بستگی دارد. باید توجه داشت که به علت وجود میدان نامتعادل مغناطیسی، این نوع موتورها گرمای بیشتری تولید می‌کنند و ممکن است نیاز به استفاده از یک رلهٔ اضافه‌بار برای حفاظت استاتور وجود داشته باشد.
موتور پمپ‌های القایی با روتور آهن‌ربای دائم می‌توانند در دو جهت گردش کنند. از این خاصیت برای زمان‌هایی که موتور بر اثر وجود مانع گیر کند می‌توان استفاده کرد.
هیدوراستات
هیدرواستات‌ها سطح آب داخل ماشین را واپایی می‌کند و قابل تنظیم هستند. برخی از هیدورستات‌ها برپایهٔ فشار هوای داخل دیگ سطح آب را کنترل می‌کنند.[۱۵] هیدورستات به یک شیر برقی که ورود آب را کنترل می‌کند فرمان قطع و وصل می‌دهد.
خشک‌کن
در ماشین‌های تمام‌اتوماتیک در پایان مرحلهٔ آب‌کشی، از تهویه هوا یا یک سامانه کندانسوردار برای خشک‌کردن لباس‌ها استفاده می‌شود. در پایان آبگیری آبکش به صورت چپ و راست حرکت می‌کند و هوای گرم از بین آن‌ها گذرانده می‌شود. تهویه هوا با استفاده از فن و هیتر انجام می‌شود و برای بیرون‌راندن هوای مرطوب نیاز به یک لولهٔ تخلیهٔ هوای جداگانه خواهد بود. در مدل‌های کندانسوردار هوای مرطوب در داخل کندانسور سرد و رطوبت آن به مایع تبدیل و گرفته می‌شود. ساختمان یک کندانسور ساده می‌تواند از یک سطح یا دیوارهٔ آب‌پاش تشکیل‌شده باشد.
خشک‌کن خودش ممکن است دارای تایمر ثابت یا اتوماتیک باشید، در خشک‌کن‌های اتوماتیک میزان خشکی لباس‌ها توسط حسگرها اندازه‌گیری می‌شود و در زمان مناسب دستگاه خاموش می‌گردد.
برای چروک‌نشدن لباس‌ها، پیش از پایان مراحل، برای مدتی خشک‌کردن بدون حرارت انجام می‌شود. خشک‌کن‌های اتوماتیک با کنترل خودکار فرایند خشک‌کردن مانع مچاله‌شدن و درهم‌ریختگی لباس‌ها می‌شوند.
نگهداری
برچسب بهره‌وری یا برچسب انرژی یک ماشین رخت‌شویی
برای محافظت از ماشین رخت‌شویی و عمر بیشتر آن باید ماهی یکی دو بار روی قسمت‌هایی که احتمال زنگ زدگی می‌رود کمی وازلین بمالید برای پاک کردن داخل ماشین رختشویی در ماشین حدود ۱ لیتر (به‌حسب نوع ماشین و حجم آن) سرکه ریخته و ماشین را روشن کنید تا تمام مراحل شستشو را انجام دهد. سرکه موجب تمیز شدن لوله‌ها و داخل رخت‌شویی می‌شود.
فناوری چرخش دوگانه
در برخی ماشین‌های رخت‌شویی پروانه‌های جداگانه‌ای نصب شده که باعث ایجاد جریان تند آب در جهات گوناگون می‌شوند و این تأثیر شستشو را دو برابر می‌کند. به این نوع کارکرد، فناوری چرخش دوگانه گفته می‌شود. در این فناوری چرخش پروانه‌های درونی و بیرونی با سرعت‌های گوناگون باعث ایجاد جریانی گرداب‌مانند می‌شود که این جریان نیرومند تمیزی جامه‌ها را افزایش می‌دهد.
ماشین لباسشویی هوشمند
ماشین لباسشویی‌های هوشمند قابلیت شستشوی هوشمند و کنترل از راه دور را از طریق وای فای را دارند. با این امکان جدید به راحتی می‌توان از خارج از منزل و با تلفن همراه، دستور آغاز شستشو را داد و بر تمام مراحل شستشو نظارت کرد.
یکی دیگر از ویژگی‌های جالب در ماشین لباسشویی‌های هوشمند، برنامه شستشوی هوشمند یا Auto Optimal Wash است. با فعال شدن برنامه «بهترین شستشوی اتوماتیک»، ابتدا چهار حسگر، اطلاعات مربوط به البسه موجود در ماشین، شامل اندازه، میزان چرک و آلودگی، مقدار آب و مواد پاک کننده لازم را ارزیابی می‌کند. سپس بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده، مناسب‌ترین برنامه شستشو شامل دما، میزان آب، زمان، تعداد آبکشی و سرعت گردش به‌طور خودکار تعیین می‌شود. همچنین مخزن شوینده Auto Dispenser، به‌طور خودکار و به مقدار لازم، مواد پاک‌کننده و نرم‌کننده را در فرایند شستشو وارد می‌سازد و دیگر نیازی به پر کردن مخزن مواد شوینده برای هر بار شستشو نیست.
صفحه تمام لمسی و رنگی و برنامه‌های کاربردی مختلفی که روی آن نصب شده از جذابیت‌های ماشین لباسشوی هوشمند است. ضمن این که فناوری Eco bubble به حل مواد پاک کننده و ایجاد کف غلیظی که با سرعت بیشتر در پارچه نفوذ کند، کمک کرده و به خاطر نیاز کم‌تر به آب گرم، انرژی کمتری را در هر شستشو مصرف می‌کند.
میکروسویچ درب ماشین لباسشویی
این قطعه که تقریبا در تمامی ماشین لباسشویی های خودکار از آن استفاده می شود جنبه ایمنی را دارد و در زمان شروع به کار ماشین لباسشویی درب ماشین را قفل می کند و در انتهای برنامه در را باز می کند .
میکروسویچ ها در کل به سه گروه تقسیم می شود :
1 - ساده :
در این مدل ماشین لباسشویی های قدیمی استفاده می شود و قفل شدن در به صورت دستی بوده و دخالت تایمر یا برد برنامه در آن وجود ندارد اما به صورت مدام بسته بودن در چک می شود و در صورت باز شدن آن برنامه متوقف می گردد .
معایب این نوع از میکروسویچ ها در ایمنی پایین آن است چراکه در وسط برنامه که آب هم داخل ماشین است می توان در را باز کرد .
2 - حرارتی :
در این نوع مکانیزم قفل شدن به کمک حرارات تولید شده در سیم های مخصوص باعث قفل شدن در می شود عمل قفل شدن بلافاصله صورت می گیرد اما باز شدن آن دو تا سه دقیقه زمان می برد که این زمان برای سرد شدن المان مربوطه است .
در طول برنامه این قطعه اجازه باز کردن در را نمی دهد .
عیب بزرگ این نوع قطعات زمانی معلوم می شود که وسط برنامه برق ماشین قطع گردد . چون در این صورت باز در باز می شود .
3 - مگنتی :
در این نوع از میکروسویچ ها مکانیزم قفل شدن به کمک سیم پیچ و به صورت سیکل چرخشی صورت می پذیرد یعنی با هر بار فرمان برد الکترونیکی در باز یا بسته می شود .
مزییت این نوع در این است که بلافاصله بعد از اتمام کار لباسشویی در باز می شود . اگر هم در زمان شستشو برق قطع شود در باز نخواهد شد و در فقط با فرمان برد باز می شود .
البته برای مواقع اضطراری اهرم مخصوصی تعبیه شده که به کمک آن می توان در ماشین را باز نمود .
در صورتی که این قطعه کار خود را بدرستی انجام ندهد برد فرمان ارور خطا داده و برنامه شستشو را متوقف می کند .
بستگی به برند ماشین لباسشویی ارور ها متفاوت است مانند :
LE
E14
f08
چطور يک ماشين لباسشويي که دربش باز نمي شود را تعمير کنيم؟
اگر ماشين لباسشويي در خانه از کار بيافتد فاجعه است به همين خاطر است که ما اين پست تعميراتي را گذاشتيم تا به شما کمک کنيم مشکل لباسشوييتان و درب آن که باز نميشود را برطرف کنيد.شايد که خيلي دوست نداشته باشيد ماشين لباسشويي را تعمير کنيد ولي ميليونها نفر از مشتريان ما به ما گفته اند که واقعا آسان است. براي شروع،ما ليستي از بيشتر قطعاتي که باعث مي شود در باز شدن در ماشين لباسشويي اختلال پيدا کند را آورده ايم . شما مي توانيد از اين ليست استفاده کنيد تا ببينيد چه قسمتي نياز به تعمير دارد ، و بعد مدل دستگاهتان را جست و جو کنيد تا با شکل ظاهري هر قطعه در لباسشويي خودتان آشنا بشويد.

بیشتر بخوانید   پیشنهاد میکنیم مطلب تعمیرات پکیج بوتان را حتما مطالعه کنید.


قفل در يا اتصال ماشين لباسشويي
قفل درب که اتصال دو در به هم ناميده مي شود ، يک مکانيسم ايمني استکه در ماشين لباسشويي هايي که دربشان اغلب از رو به رو باز مي شود و برخي مدلهاي لباسشويي که دربشان ازبالا باز مي شود به کار مي رود ، که مانع از باز شدن در و چفت در هنگامي که ماشين دارد کار مي کند مي شود .اين سيستم از يک زبانه سوار شده روي در و يک مکانيسم قفل قرار گرفته در پشت پانل جلويي /درب يا بالاي لباسشويي تشکيل شده.مکانيسم قفل هم عموما از يکسري کليد و سلونئويد باز و بسته شدن تشکيل شده .وقتي برنامه شست و شو شروع بشود ، کنترل لباسشويي سلونئيد قفل را فعال مي کند تا مانع از اين بشود که در ماشين لباسشويي باز بماند .درانتهاي چرخه شست و شو هم اين کنترل سلنوئيد باز شدن قفل را فعال مي کند . معمولاحدود 1 تا 2 دقيقه براي فعال شدن و غير فعال شدن آن طول مي کشد.اگر دروچفت در بعد از برنامه شست و شو باز نشد ، آن وقت مکانيسم قفل شدن آن خراب است . خلاصي آن عموما از زير قفل در قابل دسترسي است ،و در برخي مدل ها از داخل مخزن شوينده
برخي مدلهاي لباسشويي صفحه نمايش ديجيتالي دارند که کد خطا راوقتي در باز نمي شود نشان مي دهد . به محض اينکه در را باز کرديد مي توانيد به ساختار قفل در دسترسي يابيد و آن را عيب يابي کنيد . در ماشين لباسشويي هايي که دربشان از رو به رو باز مي شود ، يا بايد صفحه بالايي يا پنل جلويي را باز کنيد تا به مونتاژ قفل دسترسي يابيد. شايد اين مشکل به خاطر داغ شدن بيش از حد سلونئيد باشد . شما مي توانيد کليد هاي قفل در و سلنئويد ها را با مولتي متر چک کنيد و هر کدام که خراب است جايگزين نماييد..در ماشين لباسشويي هايي که دربشان از بالا باز مي شود ، صفحه اصلي بالايي را برداريد تا به مکانيسم قفل دسترسي يابيد .
قلاب و زبانه و لولا درب لباسشويي
به لولا درقلاب و زبانه هم مي گويند ، يک جزئي از مکانيزم ايمني استکه در ماشين لباسشوييهايي که دربشان از رو به رو باز مي شود نصبشده يا براي فعال کردن کليد درب در ماشين لباسشويي هايي که دربشان از بالا باز مي شود بهکار مي رود .در ماشين لباسشويي هايي که دربشان از رو به رو باز مي شودذ ، زبانه در براي تشکيلات قفل شدن درب به کار مي رود . اگر اين زبانه آسيب ببيند ، ممکن نتواند درب رابه خوبي قفل کند يا ممکن است در پايان برنامه شست و شو نتواند درب را باز کند.معمولا اين زبانه در از يک پلاستيک سفتساخته شدهو ممکن است حتي در استفاده عادي هم بشکند ، يا اگر کسي در رو با فشارباز کند بشکند . معمولا هم به در با دو تا پيچ وصل شده و راحت قابل تعويض است.اگرميبينيد اين زبانه هر نوع تغيير شکلي دارد يا از جايش در رفته است، بايد عوضش کنيد .
دستگيره و پين
در ماشين لباسشويي هاي استانداردي که دربشان از بالا بازمي شود ،دو تا لولا است که سرپوش را به قسمت بالايي وصل ميکند، اين لولا ها مي تواند از پلاستيک يا فلز ساخته شده باشد ، و ممکن است در اثر استفاده عادي هم پوسيدگي و سايش در آن رخ بدهد. اگر شما هنگام بازکردن سرپوش مشکلي داريد ، مشکل از لولاي آن است . حفره وپين لولا را نگاه کنيد تا ببينيد سايش يا آسيبيب نديده باشد و اگر لازم بود تعويضش کنيد.براي دستيابي به لولايي که به بالا وصل شده لازم است که صفحه اصلي بالايي را برداريد .با برداشتن صفحه بالايي مدارهاي الکتريکي که برق درونشان است وجود دارد پس حتما دستگاه را از برق بيرون کشيده باشيد.
اجزاي ماشين لباسشويى اتوماتيک
به ماشينى گفته مي شود که بعد از قرار دادن لباسها در داخل آن و ريختن پودر و تنظيم برنامه و راه اندازى، ديگر نيازى به حضور فرد نباشد. زيرا ماشين بطور خودکار لباسها را مي شويد و خشک شده تحويل مي دهد.
ماشينهاى لباسشويى اتوماتيک را مي توان از نظرشکل ظاهرى، به دو گروه تقسيم بندى کرد:
الف: ماشين هاي لباسشويي اتوماتيک در از جلو ( با محور افقي )
ب: ماشين هاي لباسشويي اتوماتيک در از بالا ( با محور عمودي )
ماشين هاي لباسشويي اتوماتيک را مي توان از نظر نوع عملکرد و ساختار داخلي، به دو گروه تقسيم بندي کرد:
الف: ماشين هاي لباسشويي اتوماتيک
ب: ماشين هاي لباس شويي تمام اتوماتيک با خشک کن( داراي سيستم حرارتي با سيستم با دور بسيار بالا )
آشنايي با قطعات مکانيکي ماشين لباسشويي اتوماتيک
اجزاي ماشين لباسشويى شامل قسمتهاى مکانيکى و الکتريکى مي باشد که عبارتند از:
قسمت هاي مکانيکى:
بدنه لباسشويى
ديگ
آبکش
بلبرينگ
کاسه نمد
پولى بزرگ ( فلکه )
پولى کوچک
تسمه
وزنه ها يا لنگر ها
لاستيک دور در
انواع لرزه گير( کمک فنر و فنر )
در، دستگيره و ضامن در
محفظه جا پودرى
شيلنگ ورودى
شيلنگ تخليه
انواع فيلتر و آب بندى آنها
خرطومى ديگ به فيلتر
خرطومى ديگ به زير جاپودرى
لولاى در

ارائه خدمات شبانه روزی در دیجی سرویس

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در لباسشویی شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات در دیجی سرویس

پس از تکمیل فرم درخواست تعمیر و شرح مشکلات مربوطه، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و پس از تشخیص ایراد دستگاه به متخصص مربوطه ارجاع میدهند تا برای بازدید و تعمیر لباسشویی به محل شما مراجعه نمایند.

پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر مطلع خواهند کرد که با توجه به صلاحدید شما قطعات مربوطه تعمیر یا تعویض خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اصلی استفاده میگردد .

دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

تعمیر لباسشویی

برند های تحت پوشش نمایندگی تعمیر لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی بوش - تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال - تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس - تعمیر ماشین لباسشویی آاگ - تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت - تعمیر ماشین لباسشویی ال جی - تعمیر ماشین لباسشویی آریستون - تعمیر ماشین لباسشویی الکترو لوکس - تعمیر ماشین لباسشویی آمانا - تعمیر ماشین لباسشویی بکو - تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ - تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک - تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا - تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک - تعمیر ماشین لباسشویی دوو - تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی - تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات - تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ - تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر - تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو - تعمیر ماشین لباسشویی فیلیپس - تعمیر ماشین لباسشویی کندی - تعمیر ماشین لباسشویی کنمور - تعمیر ماشین لباسشویی کنوود - تعمیر ماشین لباسشویی مابه - تعمیر ماشین لباسشویی مدیا - تعمیر ماشین لباسشویی میتگ - تعمیر ماشین لباسشویی ناسیونال - تعمیر ماشین لباسشویی هات پوینت - تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون - تعمیر ماشین لباسشویی هایر - تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی - تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس - تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت - تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس - تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول - تعمیر ماشین لباسشویی آبسال - تعمیر ماشین لباسشویی ارج - تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش - تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا - تعمیر ماشین لباسشویی اوشن - تعمیر ماشین لباسشویی پارس - تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما - تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز - تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک - تعمیر ماشین لباسشویی سوپرا - تعمیر ماشین لباسشویی سینجر - تعمیر ماشین لباسشویی گلدستار - تعمیر ماشین لباسشویی مجیک - تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس - تعمیر ماشین لباسشویی شارپ 

روش های درخواست تعمیر:

 ثبت درخواست از طریق سایت

تماس تلفنی 88564350 (021)

 قبلی بعدی   

تعمیر لباسشویی - 5 از 5 تعداد 98

دیجی سرویس

شرکت دیجی سرویس با هدف تعمیر لوازم خانگی در محل بدون نیاز به جابجایی و با 15 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و صنعتی جهت رفاه حال هموطنان ارجمند اقدام به تجهیز تیم تکنسین و کارآزموده کرده تا با انجام تعمیرات و سرویس های مورد نیاز بتواند با کاهش زمان و هزینه های تعمیر و نیز عدم نیاز به جابجایی های طاقت فرسا، آسایش و آرامش را برای شما به ارمغان آورد.

7 روز هفته 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

 

اطلاعات تماس

تلفن دفتر شهرک غرب: 88564350

تلفن دفتر تجریش: 26761085

وب سایت: www.digiservice724.ir 

آدرس: سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی

کوچه 26 شرقی پلاک 14، واحد 2

گوگل  لینکدین  پینترست  تلگرام

فیسبوک  اینستاگرام  تویتر  آپارات